İade Koşulları


1. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili iade talebinizi, Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de iade işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

2. İade talep ettiğiniz ürünleri, tarafınıza gönderilen fatura ile anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo’yla ÜCRETSİZ İADE avantajıyla gönderebilirsiniz. Farklı bir kargo firması ile gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir. İadenizi kargoya teslim ederken mutlaka aşağıdaki firma kodumuz, kargo görevlisine belirtilmelidir. Firma kodumuz sisteme girildiğinde, firma bilgilerimiz ve adresimiz sistemden otomatik olarak çıkacaktır.

Firma Kodumuz:528778855 (Adres: İhsaniye mah.barbaros cad. no:14/17 Nilüfer/BURSA)

3. İade yapılacak ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.

4. Ürünlerin, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satışa çıkarılabilecek durumda olmaları gerekmektedir. Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de faturası ile birlikte gönderilmelidir. Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.

5. Hijyenik Nedenlerden Dolayı Mayo,Çorap,İç çamaşırı gibi ürünlerin iade işlemleri yapılamamaktadır.

6. Yurtiçi Kargo’yla göndereceğiniz iadelerin kargo masrafları tarafımıza aittir.

7. İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler piamarka.com.tr tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 14 iş günü içerisinde ücret iadesi kredi kartınıza yapılacaktır.

8. Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

Ürün iade işlemleri hakkında daha detaylı bilgi için 05454900742 nolu telefondan Piamarka Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 10:00 – 20:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.